IFS-technologia-cyfrowa

IFS i Matsei Technologies korzystają z wiodących technologii cyfrowych

IFS i Matsei Technologies korzystają z wiodących technologii cyfrowych. Firma IFS i jej partner Matsei zademonstrowali w Johannesburgu model funkcjonującej farmy, w której ich rozwiązanie wykorzystuje technologie nowej generacji, takie jak internet rzeczy (IoT), Enterprise Operational Intelligence (EOI) oraz zaawansowaną analitykę do automatyzacji i monitorowania w czasie rzeczywistym akwaponicznej hodowli ryb. IFS i Matsei oferują..

Czytaj więcej
IFS-zarzadzanie-serwisem-InfoConsulting

PTC i IFS łączą siły w celu dostarczania rozwiązań do zarządzania serwisem

IFS i PTC zintegrują rozwiązanie do zarządzania częściami zamiennymi PTC Servigistics® Service Parts Management z rozwiązaniami IFS Field Service Management™, IFS Applications™ i IFS Maintenix™. Połączona oferta pozwoli firmom wydłużyć czas sprawności sprzętu i zwiększyć dostępność części zamiennych, a także poprawić wydajność świadczenia i realizacji usług. „Z entuzjazmem podchodzimy do współpracy z firmą IFS nad..

Czytaj więcej
IFS-customer-Engagement-InfoConsulting

Rozwiązanie IFS Customer Engagement wybrane przez Baxi Heating

Baxi Heating Ltd reprezentuje dziesięć najbardziej znanych i cenionych marek wysoko wydajnych produktów z dziedziny ogrzewania i ciepłej wody w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Każdego dnia Baxi Heating otrzymuje tysiące żądań od swoich klientów, którzy oczekują bezproblemowej komunikacji w różnych kanałach. Aby spełnić oczekiwania klientów, firma musiała scentralizować i zmodernizować swoje centrum obsługi klienta. Dzięki..

Czytaj więcej
airmar

Przychody netto firmy IFS przekroczyły 600 mln USD

Przychody netto firmy IFS przekroczyły 600 mln USD w roku 2018 dzięki rosnącej w zawrotnym tempie sprzedaży usług w chmurze i licencji. Dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw zamyka rok transformacji rekordowymi danymi • Wzrost przychodów z usług w chmurze i SaaS o 300% r/r • Przychody netto skoczyły o 23% r/r do poziomu 606 mln USD..

Czytaj więcej
IFS-FSM-InfoConsulting

IFS rozszerza wiodącą w swojej klasie ofertę rozwiązań do zarządzania serwisem w terenie o IFS Field Service Management 6

Rozszerzona oferta IFS w obszarze zarządzania serwisem, w tym pakiet rozwiązań WorkWave, obejmuje szeroki wachlarz funkcjonalności, jakich rynek do tej pory nie oferował. Dzięki temu IFS ma najwyższe kompetencje do zaspokojenia potrzeb całego rynku, od małych i średnich firm po globalne przedsiębiorstwa. IFS FSM 6 wprowadza na rynek istotne rozszerzenia do najlepszej w swojej klasie..

Czytaj więcej
demore

Lider przemysłu drzewnego, spółka DEROME, udoskonala obsługę klienta dzięki IFS Applications

Działalność przedsiębiorstwa utworzonego w 1946 r. obejmuje przemysł leśny i drzewny – 5 tartaków, budownictwo i handel żelazem, produkcja domów, produkcja kratownic, pelletu, opakowań, elementów budynku, zagospodarowanie terenu i zarządzanie nieruchomościami. Aby zwiększyć efektywność operacyjną i uprościć proces obsługi zamówień, Derome rozpoczął prace nad projektem wdrożenia nowej, wewnętrznej platformy biznesowej. Po przeprowadzeniu kompleksowej oceny, firma..

Czytaj więcej
IFS-App[lications10-transformacja-cyfrowa-InfoConsulting

Caledonian Modular, stawia na IFS Applications 10

Caledonian Modular stosuje techniki modułowej produkcji prefabrykatów w tradycyjnych konstrukcjach, aby zapewnić wysoką jakość projektów. Przedsiębiorstwo, działające na 40-akrowej lokalizacji mieszczącej zakład produkcyjny i siedzibę, dysponuje największym potencjałem w zakresie produkcji modułowej w obrębie jednego zakładu w branży budownictwa prefabrykowanego w Wielkiej Brytanii. Aby wesprzeć rozwój działalności i połączyć ludzi i procesy z nią związane..

Czytaj więcej
ERP-Project-InfoConsulting

Borr Drilling wdraża IFS Applications

Borr Drilling to międzynarodowy wykonawca wiertniczy z flotą składającą się z 36 platform wiertniczych, z czego 9 obecnie jest w budowie. Aby wesprzeć realizację swojego celu, tj. uzyskanie roli wiodącego dostawcy wiertnic podnośnych i usług wiertniczych a także aby wzmocnić skuteczność swoich działań, spółka Borr zdecydowała się wymienić dotychczasowy system do zarządzania przedsiębiorstwem. Uznając szybkie..

Czytaj więcej
Róża Energetyki

Róża Energetyki dla przedstawicielki IFS Poland

Zarząd Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS) ustanowił nagrodę Róża Energetyki, chcąc w ten sposób uczcić zasługi i osiągnięcia kobiet w polskim sektorze energetyki. Nagroda została ustanowiona w związku z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz setną rocznicą przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych. Jedną z laureatek jest Ewa Mieczkowska, wieloletni dyrektor ds…

Czytaj więcej
IFS-zarzadzanie-majatkiem-przedsiebiorstwa-InfoConsulting

Lockheed Martin wykorzysta system IFS Applications do obsługi obiektów w ramach wartego 3,5 mld USD kontraktu z armią amerykańską

Oprogramowanie IFS Applications będzie dla firmy Lockheed Martin kluczowym narzędziem w realizacji mającego trwać 7 lat i wartego 3,5 mld USD programu utrzymania działających na całym świecie 300 000 obiektów systemu TADSS (pomocy naukowych, urządzeń szkoleniowych, trenażerów i symulatorów), w tym strzelnic bojowych i symulatorów przyrządowych w ramach kontraktu na utrzymanie TADSS Armii Stanów Zjednoczonych..

Czytaj więcej
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!