Voigt

Voigt

Wiodący polski producent środków utrzymania czystości – VOIGT – wdraża system IFS Applications™ w celu przyspieszenia rozwoju

16 kwietnia 2018

System IFS Applications™ wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmie Voigt, umożliwiając czerpanie korzyści z optymalizacji obsługi serwisowej.

Firma Voigt z siedzibą w Zabrzu (Polska) już od ponad 25 lat działa na rynku jako producent wysokiej klasy profesjonalnych środków utrzymania czystości. Voigt dysponuje rozbudowaną siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju. Z jej pomocą obsługuje głównie instytucje, w tym przedsiębiorstwa komercyjne, firmy sprzątające, a także firmy z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Produkty Voigt są również dostępne w innych krajach europejskich, takich jak Niemcy, Czechy, Rumunia, Łotwa, Litwa, Słowacja i Szkocja.

Nowoczesny model biznesowy firmy Voigt obejmuje szereg rozwiązań, które skutecznie budują rynkową przewagę, m.in. usługi audytowe, szkolenia oraz bardzo efektywnie działający system serwisowy. Obsługa serwisowa klienta jest elementem wyróżniającym ofertę spółki i ma duży wpływ na jej konkurencyjność. Szkolenia dla klientów obejmują nie tylko informacje dotyczące produktów, ale także szeroko rozumiany obszar technik i technologii utrzymania czystości.

System IFS Applications™ zastąpił dotychczasowe rozwiązanie ERP, które przestało spełniać potrzeby przedsiębiorstwa związane z elastycznością biznesową i efektywnością prowadzonej działalności. Jednym z kluczowych czynników, który zadecydował o zakupie systemu IFS Applications™, była jego elastyczność. Nowy system pomoże w pełni zrealizować strategię biznesową firmy Voigt oraz wdrożyć nowoczesny model sprzedaży.

System IFS Applications™ wspiera całość działalności przedsiębiorstwa: sprzedaż, produkcję, logistykę, finanse, zakupy, zasoby ludzkie oraz obsługę serwisową. Rozwiązanie firmy IFS zapewnia również pełne wsparcie obsługi zleceń serwisowych. Proces ten obejmuje monitorowanie zmian statusu zlecenia, tworzenie nowych zleceń, a także finalizowanie zadań, w tym raportowanie czasu realizacji, zużytych materiałów i wydatków.

„System IFS Applications™ wspiera dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa. W wyniku wdrożenia udało nam się zwiększyć wydajność pracy, szczególnie w obszarze produkcji” – powiedział Jacek Grynicki, dyrektor zarządzający i prokurent w PPUH VOIGT Sp. z o.o. „Wśród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim oferta działań serwisowych i szkolenia klientów, by mogli w optymalny sposób korzystać z naszych produktów. Ważnym elementem wdrożenia IFS Applications™ była migracja funkcji związanych z obsługą klienta ze starych systemów do dużo bardziej nowoczesnej, w pełni zintegrowanej platformy mobilnej. Oprócz tego wprowadziliśmy nowe rozwiązania w dziale sprzedaży, co w znacznym stopniu przyczyni się do umocnienia naszej pozycji rynkowej”.

Marcin Taranek, prezes IFS CEE, skomentował: „System IFS Applications™ jest świetnie przystosowany do potrzeb firm z branży produkcyjnej, a jego funkcjonalność można poszerzać wraz z rozwojem działalności przedsiębiorstwa. Cieszymy się, że firma Voigt będzie z pomocą naszego rozwiązania realizować swoją strategię biznesową oraz czerpać korzyści z optymalizacji usług serwisowych”.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla przedsiębiorstw z sektora produkcji procesowej – KLIKNIJ.

O firmie Voigt

Firma Voigt, założona w 1992 r., specjalizuje się w produkcji i dystrybucji profesjonalnych produktów utrzymania czystości. To firma z tradycjami, której suma doświadczeń produkcyjnych, technologicznych oraz zarządczych pozwala na utrzymanie wysokiej pozycji na rynku. Produkty Voigt są doceniane i stosowane nie tylko przez klientów w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Oprócz szeroko rozwiniętej sieci logistycznej na terenie kraju, firma ma partnerów biznesowych w Niemczech, Czechach, Rumunii, na Łotwie, Litwie, Słowacji, a także w Szkocji. Oferta Voigt obejmuje ponad 160 produktów do profesjonalnego utrzymania czystości, w tym m.in. dwie nowe linie produktowe, przeznaczone dla odbiorców w branży hotelowej i gastronomicznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta indywidualnego, firma uruchomiła również linię przeznaczoną dla odbiorców detalicznych. Firma Voigt buduje przewagę konkurencyjną, oferując klientom wartość dodaną w postaci usług serwisowych, szkoleń i audytów dotyczących technik i technologii utrzymania czystości. Więcej informacji: http://www.voigt.pl/

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!