IFS Applications

IFS Applications

Szwajcarski lider na rynku wysokiej jakości pralek i suszarek zwiększa wydajność dzięki IFS Lobby.

3 listopada 2015

IFS Applications™ 9 pomoże firmie Schulthess Maschinen AG stawić czoła nowym potrzebom bez konieczności wprowadzania znacznych zmian. Kluczową zaletą systemu IFS Applications™ 9 jest IFS Lobby – spersonalizowany interfejs umożliwiający obsługę systemu w sposób zależny od roli użytkownika i jego preferencji. Nowoczesna wielowarstwowa architektura systemu IFS Applications™ 9 umożliwi firmie Schulthess Maschinen AG szybkie i łatwe aktualizacje, tak aby działalność była prowadzona przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania.

Firma stosowała system IFS Applications™ od ponad dekady. Aktualizacja do wersji IFS Applications™ 9 pomoże nadal wspierać kluczowe obszary działalności, w tym finanse, sprzedaż, pomoc techniczną, prace inżynieryjne, produkcję, logistykę, zarządzanie usługami i remonty. Oprócz tego firma Schulthess Maschinen AG zacznie teraz korzystać także z rozwiązania mobilnego IFS Mobilne Operacje Magazynowe, które wspiera zarządzanie zapasami.

Na wstępie prac aktualizacyjnych firmy IFS i Schulthess Maschinen AG przeanalizowały bieżące dopasowania systemu IFS Applications™ 7. Pozwoliło to określić funkcje, które należało zmienić lub pozostawić w związku z wdrożeniem systemu IFS Applications™ 9, a także zidentyfikować funkcje już nieprzydatne. W ten sposób udało się zmniejszyć o około połowę liczbę zmian związanych z migracją systemu do wersji IFS Applications™ 9.

„Cieszy nas perspektywa kontynuowania długotrwałej, pełnej zaufania współpracy z firmą IFS” – powiedział Martin Keller, dyrektor ds. finansów w firmie Schulthess Machinen AG. „Aktualizacja systemu do wersji IFS Applications™ 9 to duży i ważny krok na drodze rozwoju technologii cyfrowych w naszej firmie. Wielowarstwowa architektura systemu firmy IFS sprawia, że będzie on zawsze w pełni unowocześniony i zaktualizowany”.

„Jesteśmy dumni z zaufania, które firma Schulthess Maschinen AG pokłada w IFS” – powiedział Guido Zumstein, dyrektor zarządzający w IFS Switzerland. „To nie tylko dowód na to, jak bardzo przyszłościowe są nasze technologie. To również świadectwo naszego zaangażowania w długotrwałą współpracę partnerską i wspierania rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o nasze bogate doświadczenie branżowe”.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla branży produkcji przemysłowej znajduje się na stronie: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/.

IFS Zarządzanie serwisem w terenie ułatwia firmie Associa rozliczać godziny pracy i uspójniać procesy

Firma Associa będzie korzystać z rozwiązania IFS hostowanego w chmurze Microsoft Azure w celu zarządzania rozwojem swojej działalności.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Associa – lider na rynku zarządzania i obsługi technicznej nieruchomości – zdecydowała się wdrożyć rozwiązanie IFS Zarządzanie serwisem w terenie. Pozwoliło to usprawnić realizowanie umów o poziomie świadczenia usług, ustandaryzować procesy obsługi zleceń roboczych oraz zwiększyć liczbę roboczogodzin. Usprawnienia w prowadzonej działalności oraz migracja do platformy chmurowej Microsoft Azure sprawiły, że firma jest lepiej przygotowana na realizację bieżących i przyszłych planów rozwoju.

Firma Associa oferuje usługi zarządzania nieruchomości każdego typu, takich jak obiekty jednorodzinne, osiedla, obiekty rekreacyjne, pola golfowe czy zabudowania komercyjne. Usługi finansowe, organizacyjne i konserwacyjne firmy Associa obejmują pomoc w opracowywaniu budżetów rocznych i kierowanie wszelkimi pracami porządkowymi.

Wdrażanie systemu IFS Zarządzanie serwisem w terenie przez firmę Associa rozpoczęło się w kwietniu 2013. Inicjatywa ta miała na celu usprawnienie zarządzania zleceniami roboczymi i ustandaryzowanie prac z zakresu obsługi technicznej w ok. 50 biurach w całym kraju. System firmy IFS skutecznie pomógł firmie Associa w zoptymalizowaniu procesów związanych z serwisowaniem w terenie w pierwszych 12 placówkach, w których został wdrożony. Obecnie trwa implementowanie systemu IFS Zarządzanie serwisem w terenie w pozostałych placówkach. Planowany termin zakończenia tego projektu to marzec 2016 roku.

„Ze względu na przejęcie innych firm w ostatnich latach nasze przedsiębiorstwo znacznie się rozwinęło, obejmując działalnością Dubaj i RPA” – powiedział Josh Warren, zastępca wiceprezesa ds. serwisu w terenie w firmie Associa. „Co roku wciąż nabywamy inne przedsiębiorstwa, ale w dużym stopniu skupiamy się także na rozwoju organicznym. System IFS Zarządzanie serwisem w terenie pomógł nam usprawnić obsługę nowych technologii, udoskonalić nasze produkty dla użytkowników końcowych oraz ujednolicić procesy we wszystkich podmiotach tworzących nasze przedsiębiorstwo.”

„Bardzo cieszy nas również możliwość korzystania z zalet platformy Azure, takich jak bezpieczeństwo i niezawodność, dzięki czemu będziemy mogli poświęcić więcej czasu na planowanie rozwoju biznesowego” – stwierdził Josh Warren. „System firmy IFS w połączeniu z platformą Microsoft Azure stanowi silną podstawę naszej ekspansji na rynku Stanów Zjednoczonych i globalnie”.

„Rozwiązania firmy IFS są tak projektowane, aby w elastyczny sposób zapewniać firmom możliwość poszerzania działalności zgodnie z ich potrzebami” – powiedział Patrick Zirnhelt, wiceprezes ds. zarządzania majątkiem i usługami serwisowymi w IFS North America. „Cieszymy się, że firmie Associa tak skutecznie udało się wykorzystać potencjał rozwiązania IFS Zarządzanie serwisem w terenie”.

O firmie Associa

Firma Associa od 35 lat zajmuje się budowaniem osiedli oraz zarządzaniem nimi i jest światowym liderem w tej branży. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 9000 osób w 170 placówkach na terenie Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Kanady, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Republiki Południowej Afryki. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Dallas w stanie Texas. Bogate doświadczenie branżowe, silna pozycja finansowa oraz innowacyjność pozwalają firmie Associa spełniać indywidualne potrzeby klientów z całego świata, a jej dopasowane do potrzeb usługi i rozwiązania pomagają społecznościom realizować swoje plany rozwojowe. Więcej informacji na temat firmy Associa znajduje się na stronie www.associaonline.com.

InfoConsulting Sp. z o.o.