Thetford

Thetford

Światowy lider na rynku mobilnych rozwiązań sanitarnych – Thetford – wybiera system IFS Applications™ w chmurze w celu wsparcia szybkiego rozwoju firmy

30 stycznia 2018

System IFS Applications™ wdrożony na platformie Microsoft Azure będzie wspierać zarządzanie produkcją, finansami, działem HR i łańcuchem dostaw w firmie Thetford.

Za tą inicjatywą przemawiała konieczność zmodernizowania dotychczasowego systemu ERP, który nie spełniał już potrzeb przedsiębiorstwa.

„Po szczegółowej selekcji zadecydowaliśmy o wyborze systemu IFS Applications™, ponieważ jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie stanowi najlepsze połączenie elastyczności i funkcjonalności. Thetford to przedsiębiorstwo produkcyjne o dużym tempie rozwoju, dlatego potrzebny nam był dostawca oprogramowania, który sprosta szybko zmieniającym się potrzebom firmy” – powiedział Peter Struijs, dyrektor finansowy firmy Thetford. „Ważnym czynnikiem było również podobne podejście do biznesu w naszych przedsiębiorstwach. Dla nas liczy się profesjonalizm, a to właśnie charakteryzuje firmę IFS”.

Marco Verdonschot, dyrektor zarządzający w oddziale firmy IFS na obszar Beneluksu, dodał: „To, że tak szybko rozwijająca się firma jak Thetford zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™, potwierdza jego elastyczność. Przez wdrożenie systemu IFS Applications™ w środowisku chmury firma Thetford uzyska rozwiązanie, którego funkcjonalność będzie można poszerzać wraz z rozwojem jej potrzeb biznesowych. Cieszy nas, że firma Thetford dołączy do globalnego grona naszych klientów w branży produkcyjnej i że pokłada zaufanie w IFS jako dostawcę rozwiązań dla przedsiębiorstw produkcyjnych”.

O firmie Thetford

Firma Thetford jest liderem na światowym rynku dostawców rozwiązań sanitarnych, chłodniczych, sprzętów kuchennych, drzwiczek oraz środków czyszczących, które świetnie sprawdzają się w pojazdach rekreacyjnych i morskich. Swoją działalność na rynku europejskim firma Thetford rozpoczęła w roku 1971 w miejscowości Etten-Leur w Holandii. Obecnie posiada zakłady produkcyjne i punkty sprzedaży w różnych miejscach na świecie, a jej kadra obejmuje ponad 1800 pracowników.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!