IFS Applications

IFS Applications

Największy w Polsce organizator targów aktualizuje i rozszerza zakres wykorzystania systemu IFS Applications™

8 września 2016

Międzynarodowe Targi Poznańskie używają systemu IFS Applications™ do zarządzania kluczowymi obszarami, takimi jak finanse, projekty i remonty.

MTP, założone w roku 1921, są jednym z najdłużej działających organizatorów targów w Europie. Firma posiada ponad 50% udziału w rynku targowym w Polsce. W portfolio produktów znajduje się ponad sto imprez targowych organizowanych w cyklach rocznych lub dwuletnich.

MTP używają systemu IFS Applications™ jako centralnego rozwiązania ERP od roku 2003. Pierwsza aktualizacja systemu odbyła się w roku 2007. Obecna aktualizacja, która została niedawno zakończona, miała na celu zapewnienie dodatkowego wsparcia w kluczowych obszarach działalności przedsiębiorstwa, takich jak: finanse, zarządzanie projektami, dystrybucja, remonty oraz kadry i płace. Z systemu IFS Applications™ korzysta około 350 pracowników MTP.

„Dzięki aktualizacji rozwiązania firmy IFS ulepszyliśmy procesy w zarządzaniu operacyjnym i budżetowaniu. System zapewnia pełną kontrolę kosztów i przychodów oraz umożliwia analizy w wielu przekrojach” – powiedział Krzysztof Ślatała, dyrektor ds. informatyki w MTP. „Ponadto zyskaliśmy bieżący wgląd w koszty i przychody wydziałowe, w podziale na projekty, grupy projektów czy poszczególne elementy infrastruktury, co ułatwia badanie rentowności. System IFS Applications™ zapewnia nam elastyczność, łatwość użycia oraz kompletność analityczną, które są nam bardzo potrzebne”.

Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodał: „MTP są wieloletnim klientem firmy IFS. Cieszymy się, że nasze rozwiązanie pomaga MTP usprawnić procesy zarządzania i zwiększyć efektywność operacyjną przedsiębiorstwa. Oczekujemy dalszej, pomyślnej współpracy z firmą Międzynarodowe Targi Poznańskie”.

O firmie Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)

Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP), założone w roku 1921, są jednym z najdłużej działających organizatorów targów w Europie. Firma posiada ponad 50% udziału w rynku targowym w Polsce. W portfolio produktów znajduje się ponad sto imprez targowych organizowanych w cyklach rocznych lub dwuletnich. W roku 2015 we wszystkich wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów wzięło udział ponad 9600 wystawców, a odwiedziło je ponad 630 tys. zwiedzających.

InfoConsulting Sp. z o.o.