IFS-zarzadzanie-majatkiem-przedsiebiorstwa-InfoConsulting

IFS-zarzadzanie-majatkiem-przedsiebiorstwa-InfoConsulting

Lockheed Martin wykorzysta system IFS Applications do obsługi obiektów w ramach wartego 3,5 mld USD kontraktu z armią amerykańską

12 grudnia 2018

Oprogramowanie IFS Applications będzie dla firmy Lockheed Martin kluczowym narzędziem w realizacji mającego trwać 7 lat i wartego 3,5 mld USD programu utrzymania działających na całym świecie 300 000 obiektów systemu TADSS (pomocy naukowych, urządzeń szkoleniowych, trenażerów i symulatorów), w tym strzelnic bojowych i symulatorów przyrządowych w ramach kontraktu na utrzymanie TADSS Armii Stanów Zjednoczonych (Army TADSS Maintenance Program; ATMP). System IFS Applications będzie wykorzystywany do zapewnienia dostępności materiałów, części i zasobów potrzebnych do utrzymania tych aktywów. W ramach kolejnej fazy firma IFS zapewni szerokie możliwości planowania mobilnym technikom obsługującym te obiekty.

Lockheed Martin jest jedną z kilku czołowych firm z sektora lotnictwa i obrony (A&D), które korzystają z systemu IFS Applications. Cieszy się on uznaniem analityków ze względu na pokaźną bazę klientów obejmującą agencje obrony oraz kontrahentów poziomu I i II z branży lotniczej. W październiku firma IFS została sklasyfikowana jako największy dostawca oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) w sektorze lotnictwa i obrony. To już dziesiąty rok z rzędu, gdy wiodąca firma badawcza i doradcza ARC Advisory Group wskazuje IFS jako światowego lidera na rynku A&D.

„System IFS Applications, jako wiodące oprogramowanie dla sektora lotnictwa i obrony, zapewni obsługę logistyki i łańcucha dostaw w celu wsparcia tego kontraktu” – powiedział Scott Helmer, prezes ds. sektora lotnictwa i obrony w korporacji IFS. „Rozwiązanie zostanie następnie rozszerzone o oprogramowanie IFS do optymalizacji planowania i harmonogramowania, które umożliwi firmie Lockheed Martin korzystanie z algorytmów sztucznej inteligencji do automatyzacji zarządzania w czasie rzeczywistym mobilnymi technikami zgodnie ze zmieniającymi się wymogami i priorytetami”.

Cindy Jaudon, prezes korporacji IFS na region Ameryk, dodała: „Spółka realizująca duże kontrakty z Departamentem Obrony USA, a jednocześnie spełniająca i przekraczająca wymogi umów SLA potrzebuje niezawodnej i sprawdzonej platformy zdolnej do zarządzania całym cyklem życia kontraktu. To właśnie możemy tutaj zaoferować w gotowym rozwiązaniu COTS (commercial-off-the-shelf)”.

O firmie Lockheed Martin

Lockheed Martin, z siedzibą w miejscowości Bethesda w stanie Maryland, jest globalną spółką z branż bezpieczeństwa oraz lotnictwa i obrony, która zatrudnia około 100 000 pracowników na całym świecie i zajmuje się głównie badaniem, projektowaniem, opracowywaniem, wytwarzaniem, integrowaniem i utrzymaniem zaawansowanych technologicznie systemów, produktów i usług. W tym roku firma otrzymała trzy nagrody w konkursie Edison Awards za przełomowe innowacje w dziedzinach autonomii, technologii satelitarnej i ukierunkowanej energii. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie lockheedmartin.com.

 

 

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!