Melbye Skandinavia

Melbye Skandinavia

Lider na rynku hurtowej sprzedaży rozwiązań infrastrukturalnych wybiera system IFS Applications™ 9 do wsparcia przyszłego rozwoju

12 stycznia 2018

System ERP firmy IFS zapewni firmie Melbye Skandinavia jednolite rozwiązanie zwiększające wydajność i przejrzystość łańcucha dostaw.

Po szczegółowej analizie ofert firma Melbye Skandinavia postanowiła nawiązać współpracę z firmą Addovation, która będzie odpowiedzialna za dostarczenie i wdrożenie systemu IFS Applications™ 9. System ten przyczyni się do ujednolicenia kluczowych procesów w firmie oraz zwiększenia wydajności i przejrzystości łańcucha dostaw, zapewniając jednocześnie jeszcze lepszą współpracę z klientami.

„Zależało nam na ujednoliconym systemie, który umożliwi integrację wszystkich kluczowych procesów biznesowych w całej naszej organizacji, a jednocześnie zwiększy przejrzystość i wydajność łańcucha dostaw i przyczyni się do skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek. Firma Addovation zrobiła na nas wrażenie i przekonała nas, że jest najlepszym partnerem, z którym ta transformacja technologiczna się powiedzie. System IFS Applications™ spełnia nasze oczekiwania i umożliwi nam niezwykle precyzyjny i stabilny rozwój naszej globalnej działalności” — mówi Christian Aasheim, prezes firmy Melbye Skandinavia.

Firma Addovation będzie odpowiedzialna za zastąpienie dotychczasowego systemu działającego w firmie Melbye Skandinavia systemem IFS Applications™ 9, który zapewni wsparcie w obszarze finansów, łańcucha dostaw, CRM oraz remontów. Dodatkowymi korzyściami dla firmy Melbye Skandinavia będą nowe funkcje, takie jak wstępnie skonfigurowany i oparty na rolach interfejs IFS Lobby, aplikacja IFS Streams umożliwiająca automatyczne pobieranie aktualizacji z systemu oraz wbudowany moduł CRM, który umożliwia sprawne wprowadzenie funkcji CRM do systemu ERP. Przyczyni się to do usprawnienia sprzedaży i zwiększenia wydajności procesów. Zaawansowany moduł do zarządzania informacjami o produkcje (Product Information Management, PIM) oraz funkcja obsługi sklepu internetowego to dodatkowe rozwiązania, które pomogą w realizacji wielokanałowej strategii firmy Melbye. System IFS Applications™ zostanie wdrożony w środowisku chmurowym Microsoft Azure. Melbye Skandinavia będzie korzystać z zarządzanej usługi zapewnianej przez firmę Addovation.

„To wielki sukces zarówno Addovation, jak i IFS. Jest to jednocześnie potwierdzenie, że system IFS Applications™ może zapewnić skuteczne wsparcie firmom o takim profilu i wielkości. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie wdrożenia systemu IFS Applications™ oraz rozwiązań Addovation, mając pewność, że Melbye Skandinavia zyska dzięki nim stabilną i bezpieczną platformę sprzyjającą innowacjom i zwiększeniu udziału w rynku” — mówi Per Inge Savareid, prezes firmy Addovation. Glenn Arnesen — prezes IFS Scandinavia — dodaje: „Bardzo cieszymy się, że firma Melbye Skandinavia wybrała system IFS Applications™ 9 i jesteśmy przekonani, że zapewni on realne korzyści biznesowe. Obserwujemy wzrost popytu w obszarze sprzedaży detalicznej i hurtowej, a coraz więcej firm stawia na system IFS Applications™ za sprawą dostosowania naszego rozwiązania do specyfiki branżowej i dzięki fachowej wiedzy naszego partnera — firmy Addovation”.

Więcej informacji na temat wparcia firmy IFS dla sektora sprzedaży detalicznej i hurtowej można znaleźć TUTAJ

O firmie Melbye Skandinavia

Melbye Skandinavia jest organizacją działającą w obszarze marketingu i sprzedaży, której oddziały znajdują się w Norwegii, Szwecji, Kanadzie i na Tajwanie. Siedziba firmy znajduje się w Oslo w Norwegii. Na terenie Norwegii i Szwecji działa łącznie 10 biur sprzedaży bezpośredniej. Firma zatrudnia około 90 pracowników, a jej roczny obrót wynosi niemal 55 milionów euro. Od samego początku firma ta jest prywatnym przedsiębiorstwem należącym do norweskiej rodziny Melbye.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!