IFS Applications

IFS Applications

IFS wybrana przez wiodącego dostawcę i serwisanta drzwi

25 sierpnia 2016

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, dostarczy firmie DH Pace — wiodącemu dostawcy i serwisantowi drzwi i bram w Ameryce Północnej — kompleksowe oprogramowanie biznesowe.

Firma DH Pace z siedzibą w Olathe w stanie Kansas jest uznanym przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą i serwisem drzwi. Korzenie firmy sięgają roku 1926. Obecnie firma posiada zakłady obsługujące ponad 30 rynków lokalnych w całej kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych i zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Rozwiązanie firmy IFS wybrano do zastąpienia dotychczasowych systemów biznesowych w celu ujednolicenia i usprawnienia procesów biznesowych firmy DH Pace, jak również w celu wspomożenia jej dalszego rozwoju. IFS dostarczy firmie DH Pace kompletny system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem umożliwiający między innymi pełne zarządzanie serwisem w terenie, planowanie produkcji, raportowanie i mobilność.

„Dzięki rozwiązaniu firmy IFS, firma DH Pace będzie w stanie uprościć i ujednolicić główne procesy biznesowe całego przedsiębiorstwa i efektywnie skalować prowadzone działania biznesowe” — powiedziała Cindy Jaudon, prezes IFS Americas. „Jesteśmy podekscytowani, mogąc powitać firmę DH Pace w gronie klientów firmy IFS. Oferując zaawansowane funkcjonalności obsługujące kluczowe procesy firmowe i wspomagające rozwój klientów, pomagamy firmom, takim jak DH Pace, w wykorzystaniu ich pełnego potencjału”.

O firmie DH Pace

Firma DH Pace od 1926 roku dostarcza drzwi i produkty z nimi powiązane odbiorcom indywidualnym i komercyjnym. Misją firmy jest poprawa jakości życia ludzi poprzez zwiększenie bezpieczeństwa, wygody i estetyki budynków, w których mieszkają, pracują i spędzają czas wolny. Obsługując rynki lokalne, firma DH Pace oferuje klientom komercyjnym usługi serwisowe, naprawcze, konsultacyjne, sprzedażowe i instalacyjne. Na większości rynków lokalnych firma oferuje również usługi naprawcze, konsultacyjne, sprzedażowe i instalacyjne z zakresu bram garażowych i innych produktów powiązanych z pracami wykończeniowymi. Więcej informacji: http://www.dhpace.com/

InfoConsulting Sp. z o.o.