NFM

NFM

NFM PRODUCTION USPRAWNIA ZARZĄDZANIE, WDRAŻAJĄC IFS APPLICATIONS

21 grudnia 2015

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że fińska firma świadcząca usługi w branży budownictwa kolejowego VR Track Oy, należąca do państwowej spółki VR Group, wybrała system IFS Applications™™ 9 do wsparcia zarządzania prowadzonymi przez nią procesami serwisowymi i remontowymi. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości bliskiej 1 miliona euro.

VR Track jest największą fińską firmą konstrukcyjną działającą w sektorze kolejowym i jedną z największych lokalnych firm inżynieryjnych i konstrukcyjnych świadczących usługi z zakresu infrastruktury. Firma działa nie tylko w Finlandii, ale również na rynku szwedzkim.

Firma VR Track potrzebowała zaawansowanego rozwiązania, które usprawniałoby działania jej pracowników serwisowych terenie, poprawiło jakość obsługi klienta i umożliwiło szybkie raportowanie zespołowi ds. zarządzania. Po wnikliwej analizie firma VR Track wybrała system IFS Applications™ 9.

Rozwiązanie firmy IFS zapewnia funkcjonalność w zakresie usług serwisowych w terenie i zarządzania remontami, podwykonawstwa B2B, a także wszechstronne opcje raportowania z użyciem IFS Lobby — w pełni konfigurowalnego i opartego na rolach pulpitu zarządczego, który jest elementem systemu IFS Applications™ 9.

„Oferujemy szeroką gamę usług inżynieryjnych, budowlanych i remontowych” — powiedziała Katja Pekkanen, wiceprezes ds. remontów w firmie VR Track. „Potrzebowaliśmy zaawansowanego rozwiązania biznesowego, które pomogłoby nam usprawnić kluczowe dla naszej działalności procesy serwisowe i remontowe, a przy tym mogłoby zostać wdrożone w sposób elastyczny. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications™ pomoże nam osiągnąć nowy poziom wydajności procesów, dzięki czemu będziemy ciągle zapewniać najwyższą jakość obsługi klienta”.

Tapani Pohjonen, dyrektor zarządzający w IFS Finland dodał: „Z dumą informujemy, że zdobyliśmy tak ważnego i strategicznego klienta. VR Track to bardzo szanowana firma, która świadczy kluczowe usługi dla miejscowej infrastruktury. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających branżach na świecie, umożliwiając zarządzanie pełnym cyklem życia usług serwisowych i remontów. Dlatego też jestem przekonany, że nasze rozwiązania pomogą firmie VR Track usprawnić jej działalność serwisową i remontową”.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc klientom z sektora konstrukcyjno-budowlanego i infrastruktury zawiera strona: www.ifsworld.com/en/industries/engineering-construction-infrastructure/construction-infrastructure-industrial-services.

O firmie VR Track

Firma VR Track jest największym dostawcą usług konstrukcyjno-budowlanych z zakresu infrastruktury kolejowej w Finlandii i jedną z największych firm inżynieryjnych i konstrukcyjnych w sektorze infrastruktury. Firma obsługuje cały cykl życia projektów w zakresie infrastruktury: od projektowania, poprzez prace konstrukcyjne, aż po remonty. VR Track jest również głównym dostawcą materiałów kolejowych. Firma działa nie tylko w Finlandii, ale również na rynku szwedzkim. Więcej informacji: www.vrtrack.fi.

InfoConsulting Sp. z o.o.