IFS Applications

IFS Applications

IFS finalizuje nabycie firmy WorkWave LLC

16 listopada 2017

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła ukończenie zapowiadanej wcześniej operacji nabycia firmy WorkWave LLC („WorkWave”).

Firma WorkWave wypracowała sobie pozycję jednego z czołowych dostawców wysoce skalowalnych, opartych na chmurze rozwiązań typu SaaS (Software as a Service; oprogramowanie jako usługa) wykorzystywanych w branży usług serwisowych w terenie, dystrybucji na ostatnim etapie dostawy oraz logistyce. WorkWave obsługuje głównie małe i duże firmy serwisowe, a w szczególności przedsiębiorstwa zajmujące się dezynsekcją, pielęgnacją trawników i ogródków, sprzątaniemi usługami ochroniarskimi, ogrzewaniem/wentylacją/klimatyzacją, kanalizacją i zasilaniem oraz logistyką.

Alastair Sorbie, prezes korporacji IFS, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy zakończenie procedur związanych z nabyciem firmy WorkWave. Cieszymy się. że będziemy pracować z zespołem oferującym najlepsze dostępne na rynku rozwiązania serwisowe. Firma IFS dokonała w tym roku kilku przejęć na rynku usług serwisowych, co zapewni jej dynamiczny rozwój i wzmocni pozycję lidera na rynku, na którym zawsze działała z pełnym zaangażowaniem”.

InfoConsulting Sp. z o.o.