Gk Gruppen

Gk Gruppen

GK Gruppen stawia na system IFS Applications™, który zoptymalizuje zarządzanie serwisem w terenie i projektami

5 października 2017

System IFS Applications™ wspomoże pracę 3000 użytkowników z trzech krajów.

Firma GK Gruppen AS jest jednym z wiodących skandynawskich wykonawców technicznych i partnerów serwisowych zajmujących się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, wentylacyjnymi i chłodniczymi, jak również inteligentnymi budynkami, instalacjami elektrycznymi i zabezpieczeniami. Firma zatrudnia ponad 3000 pracowników w Norwegii, Szwecji i Danii.

Firma GK Gruppen AS oraz jej oddziały będą wykorzystywać w pełni zintegrowane rozwiązanie ERP firmy IFS do wsparcia i optymalizacji krytycznych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie serwisem, zarządzanie projektami, CRM, mobilność, kadry, analityka biznesowa, łańcuch dostaw i finanse.

3000 użytkowników zostanie wyposażonych w kompleksowe rozwiązanie do zarządzania serwisem i projektami, począwszy od pojedynczych zleceń roboczych po złożone kontrakty serwisowo-remontowe i duże projekty obejmujące kilka jednostek biznesowych i oddziałów. Technicy serwisowi firmy GK zostaną wyposażeni w zaawansowane narzędzia do zarządzania zadaniami i zleceniami roboczymi z poziomu urządzeń przenośnych. System IFS Applications™ zastąpi większość obecnych systemów firmy GK.

„W ostatnich latach firma GK Gruppen AS dynamicznie się rozwinęła i objęła swoją działalnością nowe segmenty rynkowe. Potrzebowaliśmy pojedynczego rozwiązania, które zarządzałoby zleceniami serwisowymi i procesami we wszystkich obszarach biznesowych naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że to nowe rozwiązanie wyposaży nas w jeszcze mocniejszą platformę do dostarczania klientom produktów dostosowanych do ich potrzeb” — powiedział Oyvind Monrad-Krohn, dyrektor ds. IT w firmie GK Gruppen AS. „System IFS Applications™ to w pełni zintegrowane rozwiązanie, które umożliwi firmie GK zarządzanie zarówno złożonymi umowami serwisowymi, jak i zleceniami roboczymi z zakresu obsługi technicznej budynków; rozwiązanie firmy IFS umożliwi również zarządzanie złożonymi projektami instalacyjnymi w nowych budynkach, efektywnie koordynując działania wszystkich technicznych obszarów działalności firmy, co przełoży się na wyższą jakość świadczonych usług. Nowe rozwiązanie będzie również stanowić mocną podstawę wspierającą cyfryzację i efektywność operacyjną, oferując np. zaawansowane funkcje mobilne i serwisowe zwiększające efektywność działań naszych techników serwisowych w terenie. Na nasz wybór miało również wpływ rozległe doświadczenie branżowe konsultantów firmy IFS”.

Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, dodał: „Bardzo się cieszymy, że firma GK, wiodący wykonawca techniczny, wybrała system IFS Applications™. To dla firmy IFS ogromne osiągnięcie, które dowodzi nie tylko zaawansowanych możliwości oferowanego rozwiązania, ale także naszego doświadczenia wdrożeniowego i branżowego w sektorze konstrukcyjno-budowlanym i usługowym. Technologia na rynku konstrukcyjno-budowlanym bardzo się rozwinęła na przestrzeni ostatniej dekady, a firma GK, zdobywająca coraz to nowych klientów posiadających rozległą infrastrukturę i obsługujących złożone procesy, jest branżowym liderem”.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży konstrukcyjno-budowlanej – KLIKNIJ.

O firmie GK

GK to wiodący skandynawski dostawca usług z zakresu kompleksowego wykonawstwa technicznego i zarządzania projektami w branży budowlanej. Firma obsługuje wszystkie rodzaje budowlanych systemów technicznych i świadczy usługi projektowe, montażowe oraz serwisowe. Zespół składający się z ponad 3000 pracowników w Norwegii, Szwecji i Danii oferuje obsługę projektów na światowym poziomie i usługi serwisowe w najtrudniejszych warunkach w Europie. Firma ma na swoim koncie duże i złożone projekty instalacyjne, takie jak szpitale, muzea, teatry, hotele i centra danych. www.gk.no

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!