Service Stream

Service Stream

Firma Service Stream, dostawca usług sieciowych, wybrała system IFS Applications™ 9

30 listopada 2015

Australijski dostawca usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej na terenie całej Australii zastąpi dotychczas stosowane systemy dla przedsiębiorstw jednym rozwiązaniem firmy IFS z funkcją obsługi mobilnej.

 

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Service Stream dostawca usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej w Australii zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™™ 9, aby zastąpić do tej pory stosowane systemy dla przedsiębiorstw jednym rozwiązaniem. Umowa w zakresie pierwszej fazy projektu dotyczy licencji i usług o wartości ponad 2 milionów dolarów australijskich.

 

Po rozpoczęciu wdrażania systemu w listopadzie 2015 r. firma Service Stream zastąpi i skonsoliduje wiele stosowanych systemów do zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie, wprowadzając system IFS Applications™, aby zwiększyć wydajność operacyjną w ramach projektów infrastrukturalnych oraz w celu optymalizacji realizacji projektów.

 

Poza rozwiązaniem do zarządzania projektami, finansami, łańcuchem dostaw, sprzedażą i usługami, remontami oraz dokumentacją firma Service Stream wdroży również rozwiązanie IFS Mobilne Zlecenia Robocze, które umożliwi zwiększenie wydajności pracowników serwisowych w terenie oraz zapewni odpowiednią jakość danych.

 

W ramach wdrożenia, którego zakończenie planuje się na 2016 r., firma IFS dostarczy pojedynczą platformę zapewniającą kierownictwu i kadrze zarządzającej odpowiedni wgląd w program i wydajność projektów. Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze rozwiązania firmy IFS przez firmę Service Stream było zapewnianie wglądu i umożliwienie zarządzania harmonogramem projektu, pracą i realizacją projektu przez podwykonawców, materiałami i zapasami, fakturowaniem klientów/dostawców oraz integracja z modułem IFS Finanse.

 

„Dostawcy usług sieciowych potrzebują nowoczesnych, elastycznych systemów dla przedsiębiorstw w celu optymalizacji realizacji projektów w czasie rzeczywistym” — powiedział dyrektor zarządzający IFS Australia and New Zealand, Rob Stummer. „Na przykład dzięki rozwiązaniu IFS Mobilne Zlecenia Robocze pracownicy i podwykonawcy mają natychmiastowy dostęp do odpowiednich informacji i mogą je na bieżąco aktualizować”.

 

O firmie Service Stream Limited

 

Firma Service Stream jest spółką prawa publicznego notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ASX: SSM). Grupa Service Stream jest dostawcą usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej. Firma Service Stream prowadzi działalność w ponad 40 oddziałach w całym kraju, zatrudnia około 1500 osób oraz współpracuje z ok. 3000 aktywnych wykonawców. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.servicestream.com.au.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!