IFS Applications

IFS Applications

Firma Pukka Pies stawia na IFS Applications™ 9

10 listopada 2016

Lider brytyjskiego rynku spożywczego wdraża system ERP firmy IFS w celu zwiększenia efektywności i udoskonalenia procesów planistycznych oraz zapewnienia realizacji przyszłych działań biznesowych.

Założona w 1963 roku firma Pukka Pies z siedzibą w Leicestershire jest niezależną firmą rodzinną. Każdego roku linie produkcyjne firmy opuszcza 69 milionów wypieków. Firma rozpoczęła działalność od dostarczania wyrobów do punktów sprzedaży, frytkarni, sklepów mięsnych, piekarni i obiektów sportowych. Obecnie firma Pukka Pies zajmuje się sprzedażą detaliczną i dostarcza wypieki do większości dużych supermarketów i sklepów lokalnych.

Przejście do sektora sprzedaży detalicznej spowodowało powstanie sporych różnic w wolumenach produkcyjnych. Z tego powodu firma Pukka Pies poszukiwała sposobu na zastąpienie przestarzałego oprogramowania biznesowego systemem, który byłby w stanie dokładnie kontrolować procesy produkcyjne i magazynowe firmy w obrębie jej krajowych działań.

Dzięki systemowi IFS Applications™ 9 firma Pukka Pies zyskała dostęp do pojedynczego i efektywnego rozwiązania klasy ERP, które ułatwi śledzenie procesów łańcucha dostaw i podniesie efektywność zarządzania produkcją. System IFS Applications™ 9 zredukuje liczbę powielanych dokumentów poprzez umożliwienie bezpośredniego raportowania finansowego i magazynowego, co znacznie usprawni procesy audytowe.

Firmie Pukka Pies zależało na systemie, który zapewni realizację przyszłych działań, usprawni planowanie i nie zostanie w tyle, gdy firma będzie rozszerzać działalność. System IFS Applications™ oferuje pełny zakres funkcjonalności ERP, co oznacza, że zamiast integracji dodatkowego oprogramowania firm zewnętrznych firma Pukka Pies będzie mogła wdrażać kolejne rozwiązania firmy IFS, adaptując się do rosnących lub zmiennych wymagań biznesowych.

„System IFS Applications™ doskonale wpasowuje się w wymagania firmy Pukka Pies. Zintegrowane rozwiązania kadrowe i płacowe stanowią przydatny dodatek, którego nie znaleźliśmy w ofertach innych dostawców. Nie bez znaczenia był również wysoki komfort pracy z systemem, ponieważ jest to pierwsze wdrażane przez nas rozwiązanie ERP. System firmy IFS został dobrze przyjęty przez naszych pracowników z uwagi na jego intuicyjny interfejs i łatwość obsługi” — powiedział Andrew Wormald, kierownik ds. systemów i procesów biznesowych w firmie Pukka Pies. „W firmie IFS znaleźliśmy kulturę pracy podobną do naszej. Oferowany przez nich system IFS Applications™ jest ciągle rozwijany. Dostrzegamy jego duży potencjał w odniesieniu do działalności naszej firmy”.

Paul Massey, dyrektor zarządzający w IFS UK dodał: „Pukka Pies to wspaniały przykład brytyjskiej firmy szukającej sposobu na osiągnięcie gotowości na przyszłe zmiany. System IFS Applications™ zwiększy efektywność całej organizacji, pomagając jej sprostać bieżącym wymaganiom i stanowiąc podstawę przyszłego rozwoju firmy Pukka Pies”.

O firmie Pukka Pies

Pukka Pies to rodzinna firma założona 50 lat temu przez rodzinę Storer. Siedziba firmy mieści się w Leicestershire. Naszą pasją są wypieki. Nasi mistrzowie przygotowują przepyszne, przygotowywane z dokładnie wyselekcjonowanych składników, wypieki z ciasta francuskiego o zapadającym w pamięć smaku. Status ulubionej przez Brytyjczyków marki piekarniczej napełnia nas dumą. Każdego roku sprzedajemy ponad 69 milionów wypieków, zaopatrując w produkty spożywcze frytkarnie, obiekty sportowe i sektor detalicznego handlu.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!