IFS Applications

IFS Applications

Firma L-Systems dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network

6 września 2016

Firma z doświadczeniem w integracji systemów będzie oferować system IFS Applications™ małym i średnim przedsiębiorstwom na polskim rynku.

Firma L-Systems z siedzibą w Pile przez wiele lat zdobyła doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych szczególnie dla klientów z małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach partnerstwa z IFS firma L-Systems rozszerzy obecną ofertę, sprzedając i wdrażając system IFS Applications™. Firma L-Systems dołoży wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej klasy rozwiązanie w konkurencyjnej cenie dla małych i średnich przedsiębiorstw w wielu branżach na polskim rynku.

„Bardzo się cieszymy na myśl o partnerstwie, w ramach którego będziemy mogli oferować światowej klasy rozwiązanie ERP — system IFS Applications™ — dla małych i średnich przedsiębiorstw na polskim rynku. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications™ zaspokoi potrzeby naszych klientów” — powiedział Robert Pawlak, prezes firmy L-Systems.

Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodał: „Z przyjemnością informujemy, że L-Systems, firma z doświadczeniem we wdrażaniu systemów ERP, dołączyła do grona naszych partnerów. Liczymy na sukces w dynamicznie rozwijającym się sektorze małych i średnich przedsiębiorstw”.

O firmie L-Systems

Firma L-Systems specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z wdrażaniem systemów informatycznych, koncentrując się na rozwiązaniach klasy ERP. Konsultanci i programiści L-Systems często mają ponad 20-letnie doświadczenie. W dostarczanych rozwiązaniach L-Systems łączy najlepsze praktyki biznesowe, a także wdrażanie innowacyjnych projektów edukacyjnych. Od momentu powstania, firma ściśle współpracuje z sektorem nauki i sektorem akademickim, współpracując z wieloma uczelniami wyższymi. Pracownicy L-Systems są współautorami publikacji naukowych, podręczników dla studentów i podręczników do nauczania logistyki dla szkół średnich. Więcej informacji: http://www.l-systems.pl/

InfoConsulting Sp. z o.o.