Inseko

Inseko

Firma informatyczna Inseko dołącza do sieci IFS Partner Network

27 czerwca 2016

Firma Inseko będzie oferować wysokiej jakości usługi w zakresie wdrażania i wsparcia powdrożeniowego dla klientów firmy IFS ze słowackiego sektora energetycznego i produkcyjnego.

Skupiając swoją działalność na rozwiązaniach do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM), firma Inseko zapewnia szeroką gamę wysokiej jakości usług wielu czołowym firmom na rynku słowackim. Jako akredytowany partner firmy IFS Inseko będzie mogła połączyć swoją wiedzę ekspercką z najlepszymi w branży rozwiązaniami firmy IFS, aby zapewnić kompleksową ofertę dla nowych i obecnych klientów.

„System IFS Applications™ to wysokiej jakości rozwiązanie, które umożliwi wzmocnienie naszej pozycji na słowackim rynku” – powiedział Peter Herman, prezes firmy Inseko. „Zależy nam na tym, by stać się ważnym partnerem firmy IFS w Słowacji, dlatego cieszymy się na myśl o rozwoju naszej wspólnej działalności w takich obszarach, jak wsparcie sprzedaży, sprzedaż, wdrażanie i wsparcie powdrożeniowe”.

Zdenek Fous, dyrektor zarządzający IFS Czech & Slovakia, dodał: „Z przyjemnością informujemy o partnerstwie z Inseko, firmą o znacznym potencjale sprzedażowym na słowackim rynku, która zapewnia usługi doświadczonych konsultantów. Jesteśmy przekonani, że współpraca partnerska zapewni korzyści obu naszym firmom”.

Więcej informacji o globalnej sieci IFS Partner Network można znaleźć na stronie: http://www.ifsworld.com/en/partners/

O firmie Inseko a.s.

Firmę INSEKO a.s. założono w 1991 r. W 2010 r. nawiązała ona strategiczną współpracę z firmą IPESOFT s.r.o., czołowym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla firm z sektora energetyki i przemysłu. Współpraca ta umożliwia obu firmom oferowanie kompleksowego portfela usług zapewniających klientom rzeczywiste korzyści biznesowe. Łącznie firmy zatrudniają ponad 130 wykwalifikowanych pracowników w Słowacji. Więcej informacji: http://www.inseko.sk

InfoConsulting Sp. z o.o.