IFS Applications

IFS Applications

Firma CAMC Engineering wprowadza mobilny interfejs systemu IFS Applications™ oparty na platformie WeChat

18 sierpnia 2016

Firma CAMC Engineering zapewnia pracownikom dostęp do kluczowych informacji biznesowych w systemie IFS Applications™ za pośrednictwem popularnej platformy mobilnej WeChat.

Firma CAMCE szybko się rozwinęła i dostrzegła konieczność udostępnienia oprogramowania biznesowego — systemu IFS Applications™ — za pośrednictwem platformy WeChat, co umożliwi pracownikom wygodne i elastyczne wykonywanie pracy w czasie rzeczywistym i w dowolnym miejscu. Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy będą mogli terminowo wykonywać projekty, lepiej zarządzać kontraktami i przyspieszyć zatwierdzanie procesów. Platforma WeChat, dostępna w Chinach pod nazwą Weixin, jest jedną z najbardziej popularnych na świecie platform komunikacyjnych na urządzenia mobilne. Liczba jej użytkowników przekracza 700 milionów i jest ona dostępna w różnych systemach mobilnych, w tym między innymi iOS i Android. Działający w Chinach zespół projektowy firmy IFS opracował niestandardowy interfejs systemu IFS Applications™ oparty na platformie WeChat, dzięki któremu pracownicy firmy CAMCE uzyskają dostęp do funkcji systemu IFS Applications™ z niezmiennym poziomem zabezpieczeń, komfortem użytkowania i zoptymalizowanym dostępem mobilnym dla pracowników na całym świecie.

„Bardzo się cieszymy ze współpracy z firmą IFS. Platforma WeChat jest używana w całych Chinach, dlatego zapewnianie wygodnego dla pracowników dostępu do danych biznesowych zawartych w systemie IFS Applications™ jest istotne z perspektywy użyteczności i wydajności. Interfejs oparty na platformie WeChat ułatwia dostęp do informacji w systemie IFS Applications™ oraz ich wprowadzanie do tego systemu w dowolnym miejscu i czasie, a także za pomocą dowolnego urządzenia, co umożliwia szybką reakcję na specyfikę projektów i usprawnia podejmowanie decyzji oraz wydawanie zatwierdzeń” — mówi p. Pan, dyrektor generalny działu zarządzania usługami inżynieryjnymi firmy CAMCE. „Ponadto platforma WeChat umożliwia nam dostęp do informacji zawartych w systemie IFS Applications™ bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji czy komponentów innych firm, co przyspiesza dostęp do rynku i obniża koszty”.

Raymond Lam, dyrektor generalny IFS China, powiedział: „CAMCE jest cennym i wieloletnim klientem firmy IFS. Dzięki temu projektowi pracownicy firmy CAMCE będą mogli działać w sposób elastyczny i z jeszcze większą wydajnością. Jestem przekonany, że dzięki temu rozwiązaniu inni klienci również dostrzegą dodatkowe korzyści z inwestycji w system IFS Applications™”.

O firmie CAMC Engineering China

CAMC Engineering Co., Ltd. (CAMCE) to spółka powiązana z korporacją China National Machinery Industry Corporation (SINOMACH). Powstała w maju 2001 roku, a od czerwca 2006 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Shenzhen (numer giełdowy: 002051) jako pierwsza spółka poddana procedurze pierwszej oferty publicznej po przeprowadzeniu kompleksowej reformy na rynku giełdowym w Chinach. CAMCE ma szerokie doświadczenie w obszarze międzynarodowego podwykonawstwa projektów, a jej działalność głównie skupia się na projektach obejmujących projektowanie, zaopatrzenie i konstrukcję, inwestycjach krajowych i zagranicznych oraz handlu.

Spółka CAMCE zrealizowała kilkadziesiąt obszernych projektów „pod klucz” oraz obejmujących eksport urządzeń. Spółka jest obecna na rynkach Azji, Afryki, Ameryki i Europy Wschodniej. Jej działalność obejmuje projekty z dziedziny produkcji przemysłowej, rolnictwa, budowli hydrotechnicznych, systemów energetycznych i łączności. Wszystkie zrealizowane projekty spotkały się z wysokim uznaniem inwestorów.

InfoConsulting Sp. z o.o.