IFS prezentuje rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6

IFS prezentuje rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6

Dostawca części samochodowych — Millat Equipment Limited — wybiera IFS Applications™ 9 w celu usprawnienia procesów i zwiększenia efektywności

5 kwietnia 2018

Wiodący pakistański producent wysokiej jakości przekładni wdroży system IFS Applications™, by skuteczniej zarządzać procesami związanymi z projektowaniem, planowaniem produkcji, produkcją, sprzedażą, łańcuchem dostaw i finansami.

System IFS Applications™ pomoże firmie MEL w efektywnym zarządzaniu produkcją, która stanowi kluczowy element działalności biznesowej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie firmy IFS pomoże zintegrować produkcję z firmowymi procesami administracyjnymi, finansowymi oraz kadrowymi. MEL zintegruje również przekazywanie danych i realizowanie transakcji z jej głównym klientem — firmą Millat Tractors Limited.

„System IFS Applications™ oferuje imponującą funkcjonalność, a jego intuicyjny interfejs sprawia, że przeszkolenie personelu w zakresie jego obsługi zajmuje niewiele czasu. Platforma IFS Applications™ bardzo skutecznie wspiera działalność naszej firmy nadrzędnej, dlatego zdecydowaliśmy się zastąpić nim nasze autorskie, nieco już przestarzale rozwiązania” — powiedział Ahsan Imran Shaikh, prezes firmy Millat Equipment Limited. „Cieszy nas perspektywa szybkiego wdrożenia systemu, którym zajmie się partner IFS — oddział Millat IFS Business, oraz dalszej owocnej współpracy z firmą IFS”.

Pan Poorna, dyrektor regionalny IFS w Pakistanie, dodał: „Z przyjemnością przystępujemy do współpracy z firmą Millat Equipments Limited w Pakistanie w celu realizacji tego projektu wdrożeniowego. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie technologii firmy IFS przełoży się na znaczący wzrost efektywności działania przedsiębiorstwa oraz zapewni mu większą przejrzystość procesów i spójność prowadzonych działań biznesowych. Firma IFS w pełni rozumie wyzwania biznesowe związane z tak dużym wdrożeniem. Nasz zespół ma też duże doświadczenie w obsłudze klientów działających w branży motoryzacyjnej. Nasze doświadczenie, w połączeniu z rozległą wiedzą fachową, pomoże spełnić surowe wymogi firmy Millat Equipments Limited, czego efektem będzie utworzenie wysokiej klasy platformy biznesowej”.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc organizacjom z sektora motoryzacyjnego znajduje się na stronie – przejdź do oferty.

O firmie Millat Equipment Limited

Millat Equipment Limited (MEL) to przedsiębiorstwo należące do grupy Millat. Jest ono jednym z liderów rynku producentów wysokiej jakości przekładni w Pakistanie. Firma MEL przejęła od przedsiębiorstwa M/S ACGO LIMITED — UK (producenta ciągników Massey Ferguson) zaplecze technologiczne konieczne do wytwarzania przekładni. Elementy te są odkupywane przez ACGO po przeprowadzeniu inspekcji przez lokalnego właściciela licencji firmy AGCO w Pakistanie (M/S Millat Tractors Limited). Firma Millat Equipment Limited posiada autonomiczny zakład produkcji przekładni wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt inspekcyjno-testowy, którego celem jest zapewnienie zgodności ze standardami jakościowymi. Więcej informacji znajduje się na stronie www.millatgears.com.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!