DOle Fresh Cuts

DOle Fresh Cuts

Dole Fresh Cuts optymalizuje łańcuch dostaw za pomocą systemu IFS Applications™ 9

30 maja 2017

Szwedzka spółka zależna firmy Dole Food Company, Inc. wdroży rozwiązanie firmy IFS do obsługi produkcji i dystrybucji prowadzonych w branży produktów szybkozbywalnych (FMCG).

Po analizie rozwiązań oferowanych przez różnych dostawców firma Dole Fresh Cuts wybrała system IFS Applications™ 9, który umożliwi jej usprawnienie procesów związanych z zaopatrzeniem, obsługą zamówień i zapasów, prognozowaniem i planowaniem produkcji, dystrybucją oraz finansowym wsparciem fakturowania. W późniejszym czasie oferowane przez firmę IFS kompletne rozwiązanie obejmie procesy związane z opracowywaniem produktów i zarządzaniem jakością.

„Naszym celem jest wdrożenie pojedynczego, standardowego rozwiązania ERP, które zastąpi nasze przestarzałe systemy biznesowe”, mówi Stefan Grahn, dyrektor zarządzający w firmie Dole Fresh Cuts. „System IFS Applications™ 9 wyróżnia się jako rozwiązanie najlepiej nadające się do ujednolicenia naszych działań przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności przepływu pracy i produktywności użytkowników. Z niecierpliwością czekamy na możliwość wykorzystania dodatkowych funkcji systemu IFS z uwagi na coraz większą dynamikę i rozwój potrzeb związanych z prowadzonymi przez nas działaniami”.

Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, dodaje: „Z wielką przyjemnością ogłaszamy pozyskanie kolejnego ważnego klienta operującego w tak dynamicznej, konkurencyjnej i zorientowanej na klienta branży, która dla firmy IFS jest rynkiem o wysokim znaczeniu strategicznym. Umowa z firmą Dole Fresh Cuts to kolejny dowód na bardzo dobre przyjęcie naszego rozwiązania przez wiodące przedsiębiorstwa z branży sprzedaży detalicznej i hurtowej”.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc klientom z branży sprzedaży detalicznej: www.ifsworld.com/corp/industries/retail/.

O firmie Dole w Szwecji (Saba Group)

Saba Group jest jednym z wiodących dystrybutorów krojonej sałaty i warzyw oraz jednym z największych dystrybutorów bananów w rejonie nordyckim. Do koncernu Dole Food Company Inc. należą dwie następujące spółki zależne grupy: Dole Fresh Cuts (dystrybucja krojonej sałaty) oraz AB Banan-Kompaniet (import i dystrybucja bananów). www.dole.se

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!