IFS CLOUD

IFS CLOUD

Circor International wybiera system IFS Applications™ 9 do zarządzania działaniami globalnymi

18 lutego 2016

Rozwiązanie zostanie wdrożone jako usługa IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Circor International Inc., globalny producent zaworów i innych najnowocześniejszych rozwiązań technicznych stosowanych w energetyce oraz sektorze lotnictwa i obrony, postawiła na system IFS Applications™™ 9 w celu zaspokojenia złożonych potrzeb produkcyjnych.

System IFS Applications™ 9 — jako pojedyncze rozwiązanie — zastąpi kilka przestarzałych systemów, które nie nadążają już za potrzebami firmy. Po udanym pilotażowym wdrożeniu systemu w jednym z brytyjskich zakładów firmy Circor planowane są dalsze wdrożenia — globalnie, we wszystkich placówkach firmy. Objęte wdrożeniem systemu IFS Applications™ zakłady firmy Circor znajdują się w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Holandii, Maroko, Indiach, Chinach i we Włoszech.

System IFS Applications™ 9 zostanie wdrożony jako pojedyncza, globalna instancja w chmurze IFS Managed Cloud na platformie Microsoft Azure. Usługa IFS Managed Cloud to prywatne rozwiązanie chmurowe, w ramach którego firma IFS zarządza infrastrukturą, systemem operacyjnym, bazą danych, oprogramowaniem pośredniczącym (middleware) i wszystkimi produktami IFS.

„Poszukiwaliśmy rozwiązania globalnego, oferującego szeroką funkcjonalność w odniesieniu do obsługiwanych przez nas branż. To wszystko znaleźliśmy w systemie IFS Applications™ 9” — powiedział Greg Saltzman, wiceprezes ds. IT w firmie Circor. „Wiązaliśmy również duże nadzieje z elastycznością i bezpieczeństwem, jakie oferuje technologia Azure przy mniejszej złożoności systemu”.

Mike Lorbiecki, wiceprezes ds. sprzedaży w IFS North America, dodał: „System IFS Applications™ 9 zaprojektowano po to, by zapewnić firmom o zasięgu globalnym i złożonej strukturze, a do takich należy firma Circor, wgląd w biznesowe potrzeby każdego oddziału, zapewniając jej powodzenie we wszystkich działaniach firmowych. Firma Circor, wdrażając system IFS Applications™ 9 w chmurze, zyskuje gotowe rozwiązanie „out-of-the-box” obsługujące wszystkie firmowe procesy planistyczne i operacyjne”.

Więcej informacji na temat usługi IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure zawiera strona www.ifsworld.com/en/solutions/ifs-applications/cloud-erp/.

O firmie Circor International

Firma Circor International opracowuje, produkuje i sprzedaje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i podsystemy używane w sektorze ropy i gazu, energetyce oraz sektorze lotnictwa i obrony. Oferta produktowa firmy Circor jest bardzo zróżnicowana i obejmuje uznane na rynku marki spełniające specyficzne wymogi klientów firmy. Circor skupia się na rozwoju organicznym, wspomaganym przejęciami. Do jej strategii należą również uproszczenie działań firmowych, osiągnięcie światowej klasy działań operacyjnych oraz przyciągnięcie i utrzymanie największych talentów branżowych. Więcej informacji znajduje się na stronie www.circor.com.

InfoConsulting Sp. z o.o.