Bucher Emhart Glass

Bucher Emhart Glass

Bucher Emhart Glass wspiera rozwój na poziomie globalnym, wyposażając swoich 800 pracowników w system IFS Applications™

18 stycznia 2018

Światowy lider rynku technologii produkcji i testowania opakowań szklanych wdroży rozwiązanie ERP firmy IFS w swoich ośmiu placówkach na świecie.

System IFS Applications™ zapewni firmie Bucher Emhart Glass ciągły przepływ informacji powiązanych z jej międzynarodowymi procesami biznesowymi i zwiększy przejrzystość tych procesów na poziomie całego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie zostanie wdrożone nie tylko w siedzibie firmy Bucher Emhart Glass w Szwajcarii, ale także w jej zakładach w Szwecji, Malezji, USA, we Włoszech, w Niemczech, Singapurze i Japonii. Będzie z niego korzystać ponad 800 użytkowników.

System IFS Applications™ jako wszechstronne, jednolite i kompleksowe rozwiązanie scentralizuje wszystkie obszary biznesowe firmy Bucher Emhart Glass. Wdrożenie obejmie komponenty wspierające rozwój produktów, łańcuch dostaw, produkcję, projekty, zarządzanie jakością, sprzedaż i serwis, remonty, zasoby ludzkie, księgowość oraz analitykę biznesową. Firma Bucher Emhart Glass będzie również korzystać z oferowanych przez system IFS Applications™ interfejsów opartych na rolach i aplikacji mobilnych.

Projekt modernizacyjny ma na celu zastąpienie istniejącego oprogramowania ERP firmy Bucher Emhart Glass i zagwarantowanie jej gotowości do wyjścia naprzeciw obecnym i przyszłym wymaganiom technologicznym.

„Chcąc zmodernizować nasze środowisko IT, przetestowaliśmy rozwiązania wiodących producentów oprogramowania korporacyjnego, a firmę IFS wybraliśmy z kilku powodów” — mówi Reto Semadeni, wiceprezes ds. finansów w firmie Bucher Emhart Glass. „Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie firmy IFS optymalnie wesprze naszą działalność biznesową. Widzimy znaczące zwiększenie produktywności, szczególnie w przypadku działań projektowych na poziomie międzynarodowym. Nowoczesna technologia i łatwość obsługi systemu IFS Applications™ pomoże nam znacząco poprawić naszą wydajność we wszystkich obszarach biznesowych. Dzięki swojemu zorientowaniu na działalność międzynarodową firma IFS jest również obecna lokalnie w kluczowych dla nas regionach, co gwarantuje jej doskonałą pozycję rynkową”.

Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w IFS Central Europe dodaje: „Firma Bucher Emhart Glass jest dla IFS ważnym nowym klientem. To kolejny dowód na to, że system IFS Applications™ jest doskonałym rozwiązaniem dla firm realizujących złożone procesy produkcyjne na poziomie międzynarodowym. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia projektu i już cieszy nas perspektywa długotrwałej i pomyślnej współpracy”.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla firm z branży produkcji przemysłowej – KLIKNIJ

O firmie Bucher Emhart Glass

Firma Bucher Emhart Glass z siedzibą w Steinhausen w Szwajcarii jest globalnym liderem rynku zaawansowanych technologii z zakresu produkcji i testowania pojemników szklanych. Zakres oferowanych przez firmę produktów obejmuje maszyny do formowania i testowania szkła, urządzenia, komponenty i części zamienne. Firma świadczy również usługi konsultingowe i serwisowe dla przemysłu pojemników szklanych. Dzięki innowacyjności firmy Bucher Emhart Glass szkło staje się doskonałym materiałem do przechowywania żywności, napojów, kosmetyków i wyrobów farmaceutycznych. Firma Bucher Emhart Glass jest oddziałem firmy Bucher Industries AG. Więcej informacji: www.bucheremhartglass.com.

InfoConsulting Sp. z o.o.